Ucisk w obrębie czubka głowy u 30-latki

witam. Od kilku dni czuję ucisk na czubku głowy promienijący w okolice czoła lub oczodołu. Rok temu miałam TK głowy, wszystko dobrze. ciśnienie 120/80 puls 80.mam raczej siedzący tryb pracy przed komputerem. Często zdarza mi się leżeć w łózku popdartą na łokciach przed komputerem. Skąd ten ból? Czy to powrót nerwicy czy cos innego? Dziekuję

W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.
Może też i nerwica ale wyjaśnienie tego wymaga kontaktu z lekarzem, przez internet się nie da.

Warto wybrać się do lekarza POZ, który zleci dodatkowe badania. Ale jeżeli choruje Pani na nerwicę, to można również przypuszczać, iż jest to także jej objaw. W takim wypadku polecam podjąć psychoterapię (jeżeli takowa nie została do tej pory wprowadzona). Objawy somatyczne nie rzadko towarzyszą trudnościom psychicznym na tle nerwowym. Pozdrawiam.