Uczucie duszenia w żołądku i przełyku, częste gazy, burczenie w brzuchu, zawroty głowy i piski w uszach

witam, od dłuższego czasu mam uczucie duszenia w żołądku i przełyku, bez względu na to czy jestem przed czy po posiłku. Raz po raz moja ślina jest tak jakby żółto-różowa. Towarzyszą tym dolegliwościa częste gazy, oraz "burczenie" w brzuchu. dodatkowo mam zawroty głowy i równowagi oraz uczucie pulsowania ciała i ciągłe piski w uszach. Mam bardzo nieprzyjemny zapach z ust. Konsultowałem już sie z lek. laryngologiem, kardiolegiem, neurologiem - według nich wszystko ok. Proszę bardzo o pomoc, pozd

Aleksander Ropielewski

Jeżeli wykluczone zostały przyczyny kardiologiczne, neurologiczne i laryngologiczne zdecydowanie najbardziej prawdopodobną przyczyną zdaje się być dolegliwość ze strony przewodu pokarmowego, dlatego sugeruję kontakt z gastrologiem.