W jaki sposób starać się o chłopca?

dzień dobry mam pytanie kiedy najlepiej można się starać o chłopca bo ma 3 dziewczynki i jaką diete stosować i jak długo i kiedy ją zacząć bardzo bym chciała mieć syna

Witam. Niestety nie ma skutecznego i potwierdzonego sposobu na urodzenie dziecka o konkretnej płci. Niektóre źródła podają, że chłopcy rodzą się częściej jeśli zapłodnienie miało miejsce podczas najbardziej płodnych dni tj. podczas owulacji.