Widoczne jest wnikanie włókienek mięśniówki w obręb blaszki właściwej

witam.Miałam wykonaną Gastroskopię żołądka przy tym wykonano mi dwa razy badanie z tym że drugi raz duodenoskop i biopsje z okrężnicy pobrano do badań wynik zapalenie błony śluzowej żołądka test uerazowy( ) wynik biopsji charakter zmiany : pierwotna rozpoznanie: z zanikiem,bez metaplazji jelitowej i bez dysplazji.Widoczne jest wnikanie włókienek mięśniówki w obręb blaszki właściwej.Proszę o wydanie opinii tych wyników.Proszę.

Wynik w postaci: widoczne jest wnikanie włókienek mięśniówki w obręb blaszki właściwej nie budzi niepokoju i świadczy o następstwie zwyrodnieniowym w budowie błony śluzowej związanej z przewlekłym stanem zapalnym, przebytymi zapaleniami.