Wynik badania krwi na grupę krwi

Witam dzis robilem badanie na grupe krwi wynik B rhd plus i opis ze nie moga okreslic dokladnie bo we krwi znajduje sie jakis antygen.wrocilem niedawno z afryki przed wylotem mialem szereg szczepionek.6lat temu tez robilem grupe i wtedy bezproblemowo wyszlo B rh plus czy mam sie martwic tym alergenem co to oznacza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z lekarzem chorób zakaźnych.