Wypalenie zawodowe i myśli samobójcze

Mój problem jest prosty, mam 45 lat, od prawie 20 prowadzę firmę, wypaliłem, się,nie mam wsparcia w nikim (rodzina, znajomi, zapomnieć) jednocześnie w domu wszystko mi przeszkadza, irytuje.CZuje sie nie potrzebny, o miłości czy czymś podobnym nawet nie myśle, sex od ponad roku to historia, generalnie wszystko jest :(( Od pół roku myśle o usunięciu sie z życia, wyjechać, zginąć, myśle o samobujstwie. Proszę o jakąś radę Gerard

Witam,
przede wszystkim musi Pan skontaktować się z Pana lekarzem rodzinnym.
Nie może Pan w tej chwili być sam, lekarz Panu na pewno pomoże, proszę tylko się do niego zgłosić i opowiedzieć o swoich problemach.
pozdrawiam i proszę o pilny kontakt z lekarzem!

Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Potrzebuje Pan zmiany, a to właśnie umożliwia wgląd w siebie, w swoje potrzeby i oczekiwania, swoje emocje. Dodatkowo, jeśli Pan stan będzie się pogarszał i psycholog, psychoterapeuta zdiagnozuje depresję, skieruje także na leczenie farmakologiczne do lekarza psychiatry.

Trudno się dziwić, jeżeli jest Panu źle w domu, to oczywiste, że wszystko irytuje. Powstaje zamknięte koło - Panu jest źle z rodziną, rodzinie z Panem. Podejmijcie próbę naprawy relacji z zona u terapeuty rodzinnego. Jeżeli to nie pomoże to warto pomyśleć o rozstaniu - be obrzydliwej sadowej walki o winę.