Wysoki poziom bilirubiny i stan po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam mam 22 lata jestem po operacji usuniecia woreczka żółciowego w 2013 roku od jakiegos czasu mama wysoki poziom bilirubiny do tej pory był on w granicy do 4 mg lecz wczoraj robiłam badania i mam 5,09mg lekarz rodzinny dał mi skierowanie do poradni gastroenterologicznej.Prosze mi powiedziec co to moze byc i od czego.Czy to jest grozne

Jaka fosfataza zasadowa
Wskazana duodenoskopia z podaniem kontrastu do przewodu żółciowego = do zabiegu poszerzenia ?