Wysokie ciśnienie i bóle głowy umiejscowione w jednym miejscu

Od jakiegoś czasu mam okropne bóle głowy. Są to bóle umiejscowione w jednym miejscu. Nadmienie, że mam wysokie ciśnienie, średnio 150/ 110. Regularnie biorę tabletki Enarenal 5mg, co minimalnie zmniejsza mi ciśnienie. Nigdy wczesniej nie mialem tych bóli. Co moze byc przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i bez zebrania szczegółowego wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z neurologiem. Poza tym z internistą w celu rozpoczęcia intensywniejszego leczenia nadciśnienia.