Wystąpienie okresu i nabrzmiałe podbrzusze a ryzyko ciąży

Okres ost.18.09 trwał ja zwykle 5 dni.(cykle30d)29.09 był stosunek bez zabezpieczenia.Jak spr.wypadały to dni płodne.05.10 miałam brązowe plamienie trwało dzien podbrzusze bolało.Ogólnie od stosunku ok 2 tyg prawie non stop bololo mnie podbrzusze i silne bóle głowy.Kolejny okres wypadał 18.10 dostałam 17.10 trwał 3 dni w którym zauważyłam masę embrionalna w każdym okresie była. Cały czas od stosunku mam nabrzmialy pęcherz i podbrzusze.jest szansa ciazy? Czy przez masę em.mozna ja wykluczyć?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli na pewno doszło do wydalenia masy embrionalnej to jest to równoznaczne z poronieniem i nie jest Pani w ciąży.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski