Wzdęcia, bóle brzucha, pleców i stawów, zmiany skórne i wahania temperatury

Od wielu m-cy mam wzdecia.bole nadrzusza.zarzynajacebole brzucha.kol.tk.gastr.cga.cea.ca125.ca.19.9.enolaza neurosw.nie wykazuja nic zlego.mam tez bole plevow.stawow.miesni.czerwieni sie buzia.szyja.dlugo sie utrzymuje i gorac w tej skorze.trzesie mnie zimno i goraco mi jednoczesnie.co to moze byc.2010r.leczony rumien po kleszvzu.mama miala rak trzustki.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny dotychczasowych badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z gastroenterologiem.