Zaburzenia widzenia, stres a zawroty głowy

Witam, 2 miesiace temu bylem w szpitalu na ostrym dyżurze z powodu silnego stresu,zaburzenia widzenia i zawrotów głowy(R42) mialem robione tk glowy bez kontrastu nic nie wykazalo i badanie krwi i nie pokoi mnie pewne wyniki mam WBC 11,71 a powinno być od 4 do 10 i MPV 11,00 a powinno byc od 7 do 10.60 czy to cos groznego? Dodam ze mam ciagle zawroty glowy i zaburzenia widzenia ale juz bez stresu.Bylem u lekarza rodzinnego i powiedział ze jestem zdrowy.. i nie wiem co robic.. albo gdzie sie udac

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Ewentualnie Proszę powtórzyć badania i ewentualnie udać się do lekarza neurologa.