Zapalenie błony śluzowej części przedodźwiernikowej żołądka w wyniku gastroskopii

Witam, Na gastroskopii miesiąc temu wyszło zapalenie błony śluzowej części przedodźwiernikowej żołądka o charakterze przekrwionym. Reszta w normie. Od 1,5 miesiąca leczę się IPP, stosuję dietę ale schudłem już 8 kg i nadal chudnę. Nie widzę zmian po lekach i diecie. Pobolewa, kuje mnie żołądek czasem bardziej 2-3 godz. po posiłku oraz bolą mnie jelita. Czy to normalny stan czy powinienem się martwić. Mam 36 lat.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Prawdopodobnie jest to związane z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka. Wskazane jest podjęcie odpowiedniego leczenia.