Zatwardzenie na zmianę z biegunką

Mam problemy z wypróżnianiem raz mam zatwardzenie to znowu luzny nawet do 5 razy dziennie o kolorze cimnym lub zielone,bóle brzucha i mdłości. Pije herbatę zielona rumiankiem.Błona śluzowa i linia Z prawidłowa.W skopii odwróconej endoskop luzno tkwi w rozworze.Jeziorko przezierne.Zołądek podatny na rozdmuchiwanie.Błona śluzowa żołąka nieco nieżytowa, bez zmian ogniskowych.Odzwiernik prawidłowy.Opuszka dwunastnicy gładka zniekształcona powrzodowo.Część zaopuszkowa w normie .Test ureazowy dodatni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie leczenie.