Zawroty głowy, nogi jak z waty i kołatanie serca

Dzień dobry . Moj problem polega na tym ze 3msc temu na nocy poczulam sie zle nogi z waty ,zawroty glowy pozniej ustapilo .zrobilam badania krwi ,moczu tarczycy tomografie wszystko ok ,ataki powracaja gdy ide do pracy bo boje sie ze znowu bede sie zle czuc . Jakas rada ?jak mam z tym walczyc ? czy konieczna jest wizyta u psychologa ? dodam jeszcze ze czasem mam kołatanie serca ,i uczucie cieżkiej glowy .

Witam. Dobre wyniki przeprowadzonych badań medycznych mogą wskazywać na podłoże psychiczne problemu. Proponuję porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym. Wymienione objawy mogą wskazywać na ataki lęku panicznego. Do postawienia pełnej diagnozy konieczna jest wizyta u psychiatry i podjęcie terapii tego zaburzenia. Jeśli diagnoza wskazywałaby na ten właśnie problem to bardzo dobre efekty daje krótkoterminowa psychoterapia poznawczo-behawioralna. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Prawdopodobne jest też, że nastąpiła u Pani taka reakcja organizmu na stres.

Proszę zadbać o odpowiedni odpoczynek, żeby mogła Pani się zregenerować.

Myślę, że kontakt psychologiem, jest jak najbardziej dla Pani wskazany.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, to serdecznie zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej