Zdiagnozowana nerwica i cukrzyca

Moja mama ma zdiagnozowaną nerwicę i lekką cukrzyce. Lekarz nie kazał jej brać insuliny. Ostatnio przebywała na oddziale psychosomatycznym. Po powrocie do domu cały czas jest zmęczona i nie ma na nic sił. Kręci jej się w głowie i ma te napady słabości kilka razy w ciągu dnia. Przechodząc do sedna. Mama chodzi spać od trzech do pięciu razy dziennie. Moje pytanie jest czym jest spowodowane tak częste spanie i nagłe napady zmęczenia oraz zawroty głowy. Mama ma 50 lat i wszystkie badania w normie.

Witam... niestety nie jestem odpowiednią osobą do udzielenia odpowiedzi na Pana pytanie - zbyt mało wiem na temat Pana mamy. Proszę zapytać lekarzy, którzy leczyli mamę ostatnio na oddziale - zapewne znają dobrze ewentualne uboczne działania leków, które mama przyjmuje, podobnie są zorientowani w wynikach badań laboratoryjnych, które niewątpliwie były robione. Proszę zapytać lekarza prowadzącego - to najbardziej odpowiednia osoba. Pozdrawiam.