Zmęczenie, osłabienie, ból za mostkiem i ból brzucha

Witam, od ok 2 MSC mam dziwne objawy. Zmęczenie osłabienie ból za mostkiem promieniuje do lewej rękiręki, miałam robione ekg ale wszystko jestt ok, bóle głowy towarzyszą cały czas i dziwne uczucie cały czas nerwów w żołądku brzuch zrobił się większy i twardy przy naciskaniu boli mnie co to może być??

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, Morfologia, tsh, usg jamy brzusznej. Jakieś większe stresy w ostatnim czasie?