Zmiany na skórze i zmiana mleka u 10-miesięcznego dziecka

Witam, moja córka ma 10mies. od pewnego czasu daje jej mleko modyfikowane,pierwszym razem wypiła 200ml i zrobiła luźna kupkę i dostała wysypki na pupie, w kolejnych dniach dawalam jej 30ml potem 60ml i tak do 210ml,w dniu w którym podałam 90 ml miała zaczerwienione okolice dróg rodnych, utrzymuje się to i raz jest mocniejsze raz słabsze, przed podaniem mleka córa przechodziła trzydniowke od tego czasu ma kaszel a teraz katar, osluchowo jest czysta,nie goraczkuje,czy tomoże uczulenie na mleko?

Szanowna Pani.
oczywiscie że może to być uczulenie na białko mleka krowiego. Mozna to potwierdzic wykonując badanie swoistych Ige we krwi. Ponadto nalezy rozważyć zmiane mleka i dołączenie leków przeciw alergicznych.
z poważaniem J.Zachwieja