11-dniowe krwawienie a 3-miesięczna przerwa w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam Mam pewien problem. Zrobiłam przerwę w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych na 3 miesiące. Po tej przerwie postanowiłam wrócić do ich przyjmowania, zaczęłam od pierwszego dnia cyklu i tak krwawienie trwa już 11 dzień. nie wiem czy to normalne czy powinnam się niepokoić? Nie odczuwam żadnego większego dyskomfortu, może niewielki ból w okolicach podbrzusza, ale zupełnie nie wyczuwalny jeśli o nim nie myślę. Podczas przerwy zabezpieczałam się prezerwatywami. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli krwawienie będzie sie nasilać badz nieustępliwych albo będzie nawracać zalecam udac sie do lekarza ginekologa celem porady. Pozdrawkam