Anoreksja a problemy z chodzeniem

Witam! Choruję na anoreksję- moja waga wynosi 31/168. Od jakiegoś czasu mam ogromne problemy z nogami, bolą przy chodzeniu, są niesprawne do końca, często zimne, a największy problem sprawia mi wchodzenie po schodach (ból, sztywność, niemożliwość podniesienia). Czy ma to związek z anoreksją czy inne podłoże? Proszę o konkretną odpowiedź.

Witam,
Trudno jest konkretnie odpowiedzieć na Pani pytanie nie znając wyników badań. Niewątpliwie przy tak niskim BMI mogą pojawiać się problemy z siłą i napięciem mięśni. Należy jednak wcześniej wykonać diagnostykę ogólnomedyczną ponieważ w wyniku braku substancji odżywczych mogły pojawić się inne schorzenia. Proszę podjąć leczenie anoreksji - najlepszym rozwiązaniem będzie leczenie na specjalistycznym oddziale.
Pozdrawiam