Badanie krwi rocznego dziecka

Chłopiec-1rok i 4-m-ce; Krwinki białe 6450; Wzór krwinek białych -aparaturowo: Segmenty-4,0%;Kwasochłonne-3,3%;Zasadochłonne-0,6%;Limfocyty-79,4%;Monocyty-12,7%. Wzór krwinek białych-mikroskopowo:Pałeczki-0%;Segmenty-6%;Kwasochłonne-2%;Zasadochłonne-0%;Limfocyty-84%; Monocyty-8%;Inne-0%. CRP-15mg/l; ANCA screan-0,3. Immunoglobuliny A(IgA)0,3g/l;Immunoglobuliny M(IgM)0,5g/l;ImmunoglobulinyG(IgG)6,1g/l; Przepisałam część wyników z 15.01.2015r.. Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik wskazuje na stan zapalny spowodowany najprawdopodobniej wirusami. Konieczne jest badanie lekarskie.

Pozdrawiam.