Biała i wodnista wydzielina z pochwy po okresie

Witam, okres miałam 09.01, od trzech dni zauważyłam dziwną wydzieline białą bardzo wodnistą, niepachnącą bez żadnych grudek. Martwię się ponieważ wcześniejsze wydzieliny po okresie były zupełnie inne. Czy może to świadczyć o jakimś stanie zapalnym bądź chorobie dodam, że nie odczuwam żadnego swędzenia bądź pieczenia. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć infekcyjnego podłoża dolegliwości. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.