Białkomocz oraz bóle nóg i nerek

witam ... byłam w ciąży i urodzilam wczesniaczka przez białkomocz mialam 40gram białka ... po ciązy niezniknął tylko jeszcze rosnie i w dodatku dochodzą bóle nóg i ból nerek promieniujący na całe plecy ... czy to cos poważnego ? czy czekają mnie dializy lub przeszczep ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy, które Pani opisuje są niepokojące. Proszę udać się do lekarza w celu rozszerzenia diagnostyki, wykonania morfologii, badania ogólnego moczu. Być może konieczna będzie wizyta u nefrologa.
Pozdrawiam