Blok lewej odnogi pęczka Hisa a planowanie ciąży

Witam moja zona ma 46 lat i lekarze stwierdzili u niej blok lewy Hisa ,czy moze zajsc w ciaze?

Niestety odpowiedzi na to pytanie może udzielić tylko kardiolog ; my , jako ginekolodzy w takim przypadku konsultujemy najpierw pacjentkę z kardiologiem , który ocenia wpływ zaburzeń przewodzenia na obciażenie układu krażenia w ciaży i wydaje opinię