Ból 2 tygodnie po zabiegu usunięcia torbieli endometrialnej jajnika metodą laparoskopową

Witam. Jestem po usunięciu torbieli endometrialnej z lewego jajnika. Od operacji metodą laparoskopową minęły 2 tygodnie, a ja wciąż nie mogę spać na lewym boku i przy pewnych czynnościach, jak np. schylanie się, powoduje u mnie ból, jakby mi się coś rozrywało. Czy to normalne i jak długo będę to czuła

Witam. To dość wcześnie od zabiegu. Ustrój musi wygoić wszystkie rany, a to trwa różnie długo i u każdego inaczej. Cierpliwości i nie tracić ducha.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani, Takiego typu objawy, mogą występować nawet do 2-3 miesięcy pozabiegowych. Z dnia na dzień powinny być mniej uciążliwe.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.