Ból brzucha a wynik badania ginekologicznego

Od czasu do czasu bolal mnie brzuch po badaniu ginekologicznym pani dr nie widziala moich jajnikow i na koncu szyjki macicy znalazla cos galaretowatego z plynem ktore sie rusza poczas badania kiedys mialam duzego ns jajniku torbiela ktory sie chowa i pojawia.robilam markery nowotworowe w grudniu wszystko dobrze wyszlo.bylam na onkologi u innego lekarza i on tez nie wie.co to moze byc.wspominaja lekarze ze to. Z. moze byc zwiazane z jelitami

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrać pełnego wywiadu, zbadać Pani oraz ocenić wyników dotychczas wykonanych badań. Wyklucza to możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Ponadto jest to tym trudniejsze, że lekarze specjaliści mają wątpliwości. Mówiąc ogólnie konieczna jest dokładniejsza diagnostyka zmiany, np. wykonanie CT.