Ból brzucha i pleców oraz kręcenie w głowie

Witam, od przedwczoraj boli mnie strasznie prawa, dolna częśc brzucha, bol promieniuje do nogi, dziś zaczela mnie do tego bolec lewa, dolna czesc plecow, bol nie do wytrzymania, dodam jeszcze, ze kreci mi sie w glowie...
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje bezzwłocznie zgłosić się na SOR najbliższego szpitala.