Ból brzucha i podejrzenie 7. tygodnia ciąży

Witam z obliczeń od ostatniej miesiączki wychodzi , że jestem w 7 tyg .. od jakiegoś tyg boli mnie brzuch jak bym miała dostać okres ... boje się , że moze byc cos nie tak .. rok temu miałam ciąże obumarłą w 9 tyg .. u lekarza jeszcze nie byłam bo czekam na termin

Piotr Pilarski

Proszę wykonać test ciążowy. Jesli wyjdzie ujemny przyczyna jest inna.

Pozdrawiam.