Ból haluksów, wypadnięcie dysku i ból kolan

Rok temu zaczęły boleć mnie haluxy u stóp, tak że są mało ruchome do teraz mimo zabiegów.W marcu coś stało mi sie w kregosłup(chyba)potem nie mogłam chodzić z bólu biodra. W lipcu coś ponownie mi sie stało w kregosłupie po roezonansie okazało sie że wypadł mi dysk l4/l5.Teraz coś stało mi się w szyje za każdym razem jak ruszam, a ledwo moge słyszę jakby "ktoś darł jakąś tkaninę" . Od jakiegoś czasu zaczęły również boleć mnie kolana. Nie wiem co się dzieje czy aż taki pech czy jakaś choroba?

Aleksander Ropielewski

Mimo Pani młodego wieku możliwe jest występowanie opisanych przez Panią dolegliwości jednocześnie. Wszystko zależy od kondycji aparatu ruchu i trybu życia.