Ból jajników promieniujący do kręgosłupa podczas miesiączki

Witam, w zeszłym miesiącu dostałam miesiączkę w 18 dniu cyklu (dwa dni po stosunku), po miesiączce walczyłam z wielkim bólem obu jajników - promieniującym do kręgosłupa, trwało to tydzień. Teraz minął miesiąc, powinnam dostać miesiączkę, ale nadal nic się nie pojawia. Zrobiłam dwa testy (3 tygodnie temu) - oba wyszły negatywne. Proszę o odpowiedź czy jest możliwość żebym była w ciąży czy to jakieś zmiany chorobowe. Pozdrawiam. Magda.

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Prawdopodobnie jest to wynik okresowych wahań hormonalnych.