Ból mięśni, nóg i głowy po napadach padaczki

Witam serdecznie mam zdiagnozowana padaczkę, zdarzają mi się napady. Ale często się budzę z przygryzionymi ustami i z bólami mięśni nóg i głowy nogi mnie bolą przy napinaniu mięśni np jak wstaje z łóżka a głowę np przy kichaniu to mam uczucie jak by mi chciało rozerwać taki stan utrzymuje się minimum 2 dni Czy takie stany to jest normalne czy coś tu jest bardziej złego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym wizytę u neurologa celem dokonania dokładnego badania neurologicznego oraz ewentualnych dodatkowych badań. Przyczyną może być wiele nieprawidłowości. Pozdrawiam.