Ból palucha w czasie treningów i schodzenia po schodach

Witam.Od jakiegoś czasu boli mnie Paluch. Nie boli cały czas ale głównie po treningach oraz schodzeniu po schodach oraz spacerach. Objawy wystąpiły jakiś miesiąc temu po treningu nóg na maszynie(wyciskanie - 300kg) oraz łydek. Miałem przeciążenie mięśnia odwodzicela paluch ale boleć przestało, pobolewa mnie też środek pięty. Ból w paluchu występuje raczej na jego czubku jest mała opuchlizna. Dietę mam perfekcyjną, dużo trenuję i spaceruję. Nie widzę wrastania paznokcia.

Witam. Różne mogą być tego przyczyny. Proponuję przerwę w intensywnych treningach i obserwację czy ból ustąpi. Jeśli nie, i jeśli nie ma zmian w samym paluchu to wskazana będzie diagnostyka w tym neurologiczna.