Ból po przełknięciu pokarmu lub płynu

L4 miałam w 1997 roku.Od tygodnia. Po kolei były objawy:1.Ból po przełknięciu pokarmu lub płynu - ok 2 dni. 2. ostry kłujący ból brzucha po prawej stronie pod żebrami (jakby wbijanie noża). Ulga w pozycji wyprostowanej. po ok 3 dniach zdecydowana poprawa. 3. Ostry ból pleców – najpierw na wysokości prawej łopatki, potem całe plecy od bioder do łopatek. Obecnie pod lewą łopatką (przede wszystkim przy głębokim oddechu). Nie boli tylko przy płytkim oddechu i jak trzymam się prosto. Urazu nie było.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.