Ból pod żebrami i problemy z układem pokarmowym

Witam od ponad miesiaca odczuwam uporczywy ból z prawej strony pod rzebrami promieniujacy do dolnej czesci pleców wszczesniej bylam leczona na helikobakterie do dodatkowych objawów naleza sennosc po posilku, bardzo smierdzace stolce, czeste begunki,nudnosci, ból utzrymuje sie caly czas jest lagodniejszy jak nic nie jem, na moje nieszczescie mieszkam w Gibraltarze gdzie opieka zdrowotna nie jest najlepsza mialam przeprowadzone badanie krwi nie znam wyników a USG dopiero w grudniu

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy nasuwają podejrzenie kamicy żółciowej. Przykry zapach stolca może być spowodowany nieprawidłową dietą. Warto dowiedzieć się jakie są wyniki morfologii, rozszerzyć badania o enzymy wątrobowe AST, ALT, GGTP i oczywiście jak najszybciej wykonać USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam