Ból przy wzwodzie - co mi dolega?

Witam! Moje problemy rozpoczęły się od uczucia swędzenia penisa i pieczenia przy oddawaniu moczu, szczególnie porannym. Przeczytałem, że może to być grzybica, więc zakupiłem lek bez recepty i smarowałem prącie. Pieczenie praktycznie przeminęło, swędzenie również. Pojechałem na sylwestra ze znajomymi i wypiłem dużo alkoholu. Od tego czasu odczuwam straszny ból przy wzwodzie w okolicach napletka, pod żołędziem. Zdarza się, że budzę się w nocy ze wzwodem i z tym właśnie bólem. Ból ten pulsuje w zależności od ustawienia prącia - czy je przekrzywię czy nie. Co to może być? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pierwsze objawy, czyli swędzenie i pieczenie pojawiły się jakieś 3 tygodnie po odbyciu stosunku bez prezerwatywy z moją dziewczyną.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości, szczególnie charakter bólu, są dosyć nieswoiste. Wydaje się, że może mieć związek z niewyleczoną do końca infekcją grzybiczą, wskazywałaby na to lokalizacja dolegliwości. Jednakże charakter bólu może sugerować problem naczyniowy.

Dokładną przyczynę powinno wskazać badanie urologiczne i ewentualne badania dodatkowe. W tym momencie bez dokładnego zbadania nie można powiedzieć nic więcej.

Redakcja abcZdrowie.pl