Ból serca i drętwienie lewej dłoni - przyczyny

Witam. Mam 22 lata, od dwóch dni czuję silny ból w sercu i odczuwam drętwienie lewej ręki. Nie wiem skąd mam te bóle, podkreślam, że to nie dzieje się od dwóch dni tylko. Od pewnego czasu zaczynam szybko tracić zbędę kilogramy, a życie mam dość stresujące. Mam przepuklinę pępkową, a dwa lata temu przeszłam zabieg, w którym miałam usuwany woreczek żółciowy. Mam pytanie, co może być powodem takich objawów? Serdecznie dziękuję za odpowiedź z góry:)

Witam serdecznie,
Dolegliwości bólowe w klatce piersiowej z promieniowaniem do ręki wymagają przede wszystkim wykluczenia przyczyn sercowo-naczyniowych. Dlatego powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Być może przyczyną doleglwiosci jest stres. Jednak bez wykonania badań nie można tego stwierdzić.
Pozdrawiam