Ból stawu biodrowego i kolanowego od kilku lat oraz łysienie

Witam. Od kilku lat bolą mnie stawy,biodrowy i kolanowy.Czuję ogólne zmęczenie.Robiłam test na boleriozę,w odstępie dwóch lat.Pierwszy wyszedł pozytywny Igm 28,drugi test po dwóch latach Igm 35.Doszło do tego teraz więcej powikłań,mam na głowie puste miejsca bez włosów ,które wypadają.Obecnie przyjmuję antybiotyki przez 21 dni ..Unidox Solutab.. Byłam u kilku specjalistów ,każdy wydaje inną diagnozę.Wygląda to tak, jak bym to wszystko sobie wymyśliła. Kończy się moja cierpliwość.Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki przeciwciał mogą wskazywać na toczące się zakażenie.