Ból stawu śródstopno-paliczkowego palucha

Witam. Od 6 miesięcy czuje ból stawu śródstopno- paliczkowego palucha .Najwiekszy ból jest w fazie odbicia podczas chodu ,wystepuje tez takie przeskakiwanie strzelanie tego stawu okolo 20 razy dziennie . Wykonane mialam zabiegi fizykalne -krio laser pole magnetyczne, potem miałam wykonane blokady ,pozniej bralam przez miesiacRantudil Retard ,nastepnie znowu trafilam na rehabilitacje tym razem jonoforeza z diprophos i ligokaina .Co może mi dolegać i jak moge zmniejszyc dolegliwosci bolowe

Aleksander Ropielewski

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to brak diagnostyki. Leczy Pan ból nie znając faktycznej przyczyny. Zachęcam do wizyty u ortopedy i wykonania badań diagnostycznych, a dopiero po znalezieniu przyczyny problemu rozpoczęciu leczenia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski