Ból w dole brzucha i nudności a konsultacja w sprawie dalszego postępowania

od tygodnia boli mnie w dole brzucha po prawej stronie mam nudnosci bylam u lekarza ktory stwierdzil ze sa to bole psychogenne poniewaz lecze sie u psychoayry z powodu nerwicy biore od 5 mies xanax amitryptuline dodam ze rok temu byly ppdpbne bole mial gastroskopie i kolonioskopie i stwierdzono spazmy lecze sie rowniez na refluks biore omeprazol 40mg od 4 lat jestem po usunieciu jajnika fibroma i usunieciu wyrostka gastrolog stwierdzil ze bole moga byc spowodowane zrostami co jeszcze moge zrobic

Witam. Proszę skonsultować się z innym lekarzem. Przecież to, że ktoś leczy się Pani psychiatrycznie nie oznacza, że somatycznie nic innego nie może Pani dolegać. Pozdrawiam