Ból w górnej części brzucha z prawej strony w 35. tygodniu ciąży

witam jestem w 35 tygodniu ciąży i od kilku dni odczuwam ból w górnej części brzucha z prawej strony troche jak kłucie ,ciężko mi chodzić gdyż w tedy bół jest silniejszy ,odczuwam go przy głępszym oddechu kaszlu a naj bardziej noca przy przekrecaniu sie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane uciskiem płodu na narządy jamy brzusznej. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.