Ból w prawej piersi i okolicach pachy

witam mam 21 lat (kobieta) od kilku tygodni czuje ból w prawej piersi i okolicach pachy a czesto przy oddychaniu "strzela" mi w okolicach klatki po prawej stronie. dodam ze niedawno bylam chora na angine a w mlodosci wykryto u mnie skolioze kregoslupa. czy moze miec to jakies powiazanie ? i do jakiego lekarza na jakie badania powinnam sie udac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Najpewniej konieczne będzie jednak wykonanie badania USG piersi.