Ból w trakcie stosunku i białe upławy po zapaleniu pęcherza

Witam. Jakies 3tygodnie temu przeszlam zapalenie pecherza. Okolo 2tygodnie temu mialam robione badania moczu oraz test na chlamydie (wszystkie wyniki sa dobre) jednak wciaz odczuwam bol w trakcie stosunku. Dodatkowo zauwazylam wczoraj bialawe uplawy. Biore tabletki antykoncepcyjne Microgyn30. Obecnie mieszkam w anglii, ze wzgledu na brak niepokojacych wynikow do ginekologa moge udac sie wylacznie prywatnie... Mam przy sobie paczke aplikatorow abiofem. Czy moga pomoc w tym wypadku? Pozdrawiam

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
spróbuj, jeśli nie pomoże konieczna będzie wizyta u ginekologa
pozdrawiam

Witam, mam wrażenie,że "brak niepokojących wyników" nie jest i nie może być powodem "zakazu" wizyty u ginekologa. Przecież są OBJAWY (upławy), a te chyba usprawiedliwiają konsultację u ginekologa (lub przynajmniej G.P.) Pozdrawiam RH