Bóle brzucha i prawego boku po operacji wyłuszczenia torbieli obustronnych

Witam.Jestm w szpitalu na oddziale ginekologi,trafilan tubz bolami brzucha i prawego boku,11 mesiecy temu przeszlam operacje wyluszczrnia torbieli obustronnych jajnika.Bol od 3 dni nie mija,czasmi sie nasila,caly zas cmi.Mam nieco plynu w zatoce dauglasa.w usg dopochwowym nie widac za bardzo prawej stronu jajnika a z lewej widac,lekarz wyczowa poprzez badanie palpacyjne. Co moze sie dziac,biore srodki antykoncepcyjne

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny badania USG nie jestem w stanie stwierdzić jaka może być przyczyna Pani dolegliwości. Zdecydowanie doradzam aby spytała Pani o to lekarza prowadzącego, który ma pełen obraz kliniczny Pani sytuacji.