Bóle brzucha jako objaw zapłodnienia

Witam serdecznie, Mam 8letnią córkę, z mężem staramy się od ponad roku o dziecko ale niestety już dwa razy poroniłam. Jesteśmy po wszystkich badaniach i jest ok. W chwili obecnej jestem 4 dni po zapłodnieniu i od rana odczuwam bóle w podbrzuszu. Czy jest to objaw ciąży i oznaką znowu czegoś niedobrego???

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie bez możłiwośći przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z ginekologiem jeżeli objawy będa się utrzymywać.