Bóle brzucha pojawiający się w nocy i zlokalizowany w podbrzuszu

Mam 23 lata i od jakiegoś czasu doskwierają mi bóle brzucha. Pojawia się najczęściej w nocy i jest zlokalizowany w podbrzuszu, ale także często boli mnie cały brzuch. Ból zaczął się w trakcie ostatniej miesiączki (2 tyg temu) i wraca co dziennie lub co drugi dzień. Zdarza się też tak, że trochę zmniejsza się po wypróżnieniu. Ogólnie dość często dostaję biegunki. W sierpniu miałam robione ogólne badanie krwi i poza normą było oznaczenie EOS. Proszę o jakieś rady jakie badania jak usmiezyc ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze mozna rozpocząć diagnostykę od usg. Bez badania palpacyjnego jamy brzusznej cieżko jest coś więcej podejrzewać. Podwyższone eozynofile mogą występować w chorobach pasożytniczych. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.