Bóle brzucha przy gwałtownych ruchach

Od dwóch tygodni czuję bóle w nadbrzuszu - w jego środkowej o lewej cześci.Bol występuje przy gwałtownych ruchach, kichaniu i przy ucisku. Nie jest mocny. Zrobiłam badania krwi . Wszystkow normie poza ob - 40. Co robić? Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom OB może świadczyć o infekcji. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.