Bóle głowy, przekrwione dno oka i gorączka u córki

corka od sierpnia leczy sie nabole glowy, dno oka przekrwione w listop lezala w szpitalu, tk glowy nic nie wykazalo, do konca stycz leczyla sie na zatoki, skarzyla sie na ucisk na oko, w lutym wycisla sie z oka krew, bol sie nasilil, tk zatok - przysciennne zgrub w kom sitowych, ujsc przewo lewym,concha bullosa, praw, piramida kosci skron wyrostki sutkow.- wizyta dopiero za tydzien , stan coraz gorszy, wieczorami bol sie nasila, dochodzi goraczka czy to moze byc przyczyna krwawienia?

Jak pozostałe wyniki badań : morfologia, OB, CRP?
Czy wykonano punkcję lędźwiową
Jak ocena dna oka i ostrości widzenia obecnie??
Konieczna kontynuacja leczenia u Neurologa, Laryngologa, może konsultacje dalsze?...
Pozdrawiam