Bóle kolan przy zwyrodnieniach stawu

Witam, moimi objawami są: bóle kolana( zwyrodnienie stawu ), czasem bolą mnie tez łokcie oraz nadgarstki, mam niskie białe krwinki, MCH, mam też bardzo podwyższone ASO, często czuję się zmęczona oraz bardzo często mam afty. Przy badaniu ANA wyszło mi 1:80 z rodzajem świecenia ziarnisty plamisty. Czy istnieje szansa, że mogę być chora czy nie? Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych wyników badań nie można postawić diagnozy. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.