Bóle mięśni, mdłości, zawroty głowy i stosowanie leków

Od klku tygodni bolą mnie mięśnie.wydaje mi sie ze to od jakiegoś leku.biore rytmonorm,bisocard,tamoxifen,wapno calperos,i wit.d forte.jakie zrobić badania bo chciałabym iść do lekarza już z badaniami.magnez cukier,wapń mam w normie.bola mięśnie nóg,barku, rak.bol sie nasila a po paru godzinach sam mija.ogolnie złe sie czuje, jestem jakaś chora,brak apetytu,mdłości,zawroty głowy,nie wstawała bym z łóżka.dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

a od kiedy przyjmowane sa powyzsze leki? proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie., byc moze warto byloby udac się do lekarza ortopedy/reumatologa.