Bóle nogi w nocy

Witam! Mój problem związany jest z bólem nogi. Od ok. 3 lat boli mnie lewa noga (od kostki do połowy łydki), ale tylko w nocy - ból był jeszcze względnie do wytrzymania, brałam A*** i tak przetrwałam. Natomiast od 2 m-cy boli mnie od kostki do połowy uda - największy ból w okolicy kolana, ból stał się nie do wytrzymania, po prostu wstaję w nocy z potwornym bólem nogi, to jest po prostu koszmar. Byłam u ortopedy i powiedział, że to nie są sprawy ortopedyczne, powiedział, że mam iść do neurologa. Byłam u neurologa i powiedział, że to nie są sprawy neurologiczne, ale sprawy żylne. Więc zrobiłam Dopplera i wyszło, że wszystko jest w porządku. Nie mam żadnych wyników badań, ponieważ nic nie miałam badanego w celu stwierdzenia powodu moich problemów. Martwi mnie sama ta sytuacja, jak również to, że bolało mnie najpierw od kostki do połowy łydki, a teraz już do połowy uda. Już sama nie wiem do kogo mam iść lub jakie badania zrobić. Bardzo proszę o poradę.

Witam!

Opisane dolegliwości mogą sugerować zmiany naczyniowe kończyny dolnej (być może przewlekłe niedokrwienie kończyny dolnej). W związku z tym wskazana jest konsultacja z chirurgiem naczyniowym (angiologiem). On zbierze dokładny wywiad, zbada Panią i ewentualnie zleci badania dodatkowe, np. profil lipidowy oraz ewentualnie angiografię. Po ustaleniu rozpoznania będzie możliwe zlecenie odpowiedniego leczenia. Więcej w tej chwili nie da się powiedzieć. Zachęcam do konsultacji z chirurgiem naczyniowym.
Pozdrawiam serdecznie!