Bóle owulacyjne a wystąpienie owulacji

Witam, bóle owulacyjne pojawiły się 7 września (13 dzień cyklu) i trwały do 12 września. Moje cykle trwają 27-31 dni. Biorąc pod uwagę długość bóli, kiedy mogła wystąpić owulacja? Ile czasu od wystąpienia bólu może minąć, aby doszło do owulacji? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani nieregularne cykle, nie ma możliwości precyzyjnego określenia terminu owulacji. Nie ma także możliwości, by ocenić kiedy doszło do owulacji w stosunku do czasu Pani dolegliwości bólowych.